The Best Never Rest

Digital Marketing Department

دپارتمان دیجیتال مارکتینگ گروه یکتا

در دنیای دیجیتال ، تنها دیده‌شدن مهم نیست . همراهی و تعامل مخاطب با محتوای شماست که حضور تاثیرگذار شما را تثبیت می‌کند .

ما با شما همراهیم ، تا علاوه بر ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ کمک کنیم تا حضورتان در جهانِ دیجیتال اثرگذار باشد .

 

پکیج های پیشنهادی ما به شما : یک ماهه . شش ماهه و یکساله

بازاریابی دیجیتال به نوعی بازاریابی آینده است .

صادقانه بگوییم در دنیای بازاریابی دیجیتال امروز ، فکر خوبی است ، تصور کنید مردم با بازاریابی شما در تلفن همراه رو به رو می‌شوند و سپس استراتژی شما را با سیستم های شخصی خودشان و وب‌سایت شما تطبیق می‌دهند این یعنی مکمل هم بودن و در نتیجه اعتمادسازی در بین افراد .

استفاده از جدیدترین روش های موجود دیجیتال مارکتینگ ، سهم بازار آنلاین شما را بیشتر خواهد نمود . ۹۰% صاحبان کسب و کار اهمیت دیجیتال مارکتینگ را می دانند . دیجیتال مارکتینگ ارائه خدمات و محصولات را به شیوه ای اصولی و صحیح انجام می دهد .

پکیج های مدیریت صفحات مجازی و تولید محتوای بصری

 

 

شـــــــــــــــــــــــــــــرح آیتـم

پنل اقتصادی

پنل تجاری

پنل حرفه ای

1 ساخت و راه اندازی پیج      
2 ادمین اختصاصی      
3 پشتیبانی و مانیتورینگ
 5 ساعت 6 ساعت  9 ساعت
4 طراحی قالب گرافیکی جذاب و واترمارک اختصاصی
     
5 ایجاد هایلایت های کاربردی و متناسب با زمینه فعالیت شما
     
6  پاسخگویی به کامنت ها و دایرکت ها      
7  طراحی پست ها و استوری ها و بنرهای اختصاصی مناسبتی      
8  شناسایی و استفاده از هشتگ های پربازده برای جذب حداکثری مخاطبین جدید      
9  جذب فالور هدفمند      
10  مجموع تعداد پست ها در ماه  10  15  20
11  تولید محتوا موازی و مرتبط با کسب و کار شما    4  7
12  ساخت بنر تبلیغاتی یا کلیپ تبلیغاتی    
13  برنامه ریزی بلندمدت برای پیج با توجه به اهداف کسب و کار ، تحلیل رقبا و مخاطبین پیج شما      
14 طراحی هایلایت ویژه تماس با ما      
15 استوری مارکتینگ      
16 طراحی و برگزاری مسابقه ( ویژه پکیج شش ماه و یکساله )      
17 ارائه مشاوره تخصصی برای افزایش فروش و جذب مشتری      
18 ایده پردازی ویژه برای رشد هر چه سریعتر پیج      
19 تخفیف ویژه برای ساخت تیزر و عکاسی تبلیغاتی      
20 امنیت پیج      
21  مجموع تعداد استوری در ماه  10  15  20
22  تولید ویدئو کلیپ با دریافت محتوا از شما    2  4

 

Why digital marketing in our department

 

 

 در کنار شما هستیم

آنچه باید برای رونق کسب‌و‌کارتان بدانید : می‌توان گفت که یکی از مهم‌ترین تغییرات در دنیای مدرن امروز، دیجیتالی شدن مارکتینگ است. دنیای دیجیتال، آنقدر پر پیچ و خم و بی‌انتها است که با هر قدمی که به سمتش برمی‌داریم، راه جدیدی پیش پایمان نمایان می‌شود. در این میان، دیجیتال مارکتینگ یا همان بازاریابی دیجیتال نقش مهم و پررنگی در زندگی ما دارد. روشی که در چند ساله اخیر آنقدر رشد کرده که بسیاری از آدم‌ها را به خود مشغول کرده است.

ارتباط با مشتریان از طریق محتوا و مطالب

اگر بخواهیم یک دلیل موثر برای استفاده از دیجیتال مارکتینگ را بیان کنیم، باید از ارتباط با مشتریان نام ببریم. در دنیای امروز که ارتباطات حرف اول را می‌زند، مهم‌ترین بخش درباره مشتریان، ارتباط با آن‌هاست. اتفاقی که در راه‌های سنتی و استفاده از بیلبوردها و تبلیغات اینچنینی بسیار کمتر می‌افتد. در نتیجه به دلیل ایجاد فضای تعاملی و ارتباط با مخاطب، استفاده از دیجیتال مارکتینگ اهمیت قابل توجهی دارد.

شناخت سلیقه مخاطبان

بازاریابی دیجیتالی به شما کمک می‌کند که اطلاعات بسیار بیشتری از سلیقه مخاطبان خود به دست آورید. در واقع در این سیستم شما می‌توانید گشت‌و‌گذارهای مخاطبان را رصد کنید و تمایل آن‌ها را به سبک‌های مختلف بشناسید . بنابراین می‌توان با اطمینان گفت که شناخت سلیقه مخاطبان یک مورد ویژه و کلیدی در میان دلایل اهمیت دیجیتال مارکتینگ است.

پیشتازی در بازار رقیبان

از آنجایی که امروز، روش‌های تبلیغات سنتی جای چندانی در میان افراد و کسب‌و‌کارها ندارد، اکثر آدم‌ها به دیجیتال مارکتینگ روی آورده‌اند. این نوع مارکتینگ را می‌توان از طریق موتورهای جست‌و‌جوی گوگل، سئو و یا رسانه‌های اجتماعی انجام داد. روی آوردن به این سبک به شما کمک می‌کند که با استفاده از پیشنهادهای گوگل، تسلط بیشتری بر روی بر فضای بازاریابی داشته باشید و با این کار کسب‌و‌کارتان را رونق ببخشید. بر این اساس فضا برای پیشتازی شما بر رقیبانتان فراهم می‌شود. بازاریابی دیجیتالی در عصر جدیدی که در آن زندگی می‌کنیم، تنها یک شیوه نوین در کسب‌و‌کار نیست؛ بلکه می‌توان آن را یک شرط لازم در انجام کارها و تبلیغات دانست که به وسیله آن یک کسب و کار رونق می‌گیرد. با توجه به آنچه که گفته شد لازم است دلایل اهمیت دیجیتال مارکتینگ را به خوبی بدانیم و برای پیشرفت در کسب‌و‌کارمان آن را به کار ببندیم.

 

صرفه‌جویی مالی و مقرون به صرفه بودن

یکی از مهم‌ترین دلایل اهمیت دیجیتال مارکتینگ مقرون به صرفه بودن آن است. این نوع مارکتینگ در مقایسه با روش‌های سنتی، با منابع مالی کمتری قابل راه‌اندازی است و از این نظر برای کسب و کارهای کوچک بسیار مفید شمرده می‌شود. هزینه تبلیغات و کانال‌های بازاریابی بسیار کمتر و مناسب‌تر از روش‌های سنتی است. بنابراین صرفه‌جویی در سرمایه یکی از دلایل اصلی روی آوردن به بازاریابی دیجیتالی شناخته می‌شود.

قابلیت استفاده در گوشی‌های هوشمند تلفن همراه

می‌توان گفت امروزه شکوفایی تکنولوژی به اندازه‌ای است که تمام فعالیت‌ها از جمله وب‌گردی، با یک گوشی هوشمند تلفن همراه قابل انجام است. وب‌گردی با موبایل را می‌توان در هر زمان و مکانی بدون محدودیت انجام داد و از محتوای دیجیتال به راحتی استفاده کرد.

بازخورد و کسب اعتماد افراد

از دیگر دلایل مهم در دیجیتال مارکتینگ فضای بازخورد و کسب اعتماد افراد است. بازاریابی دیجیتال از طریق توصیف‌ها و بازخوردها و همچنین لایک‌ها و تعریف‌های واقعی مشتریان رشد می‌کند. بنابراین در کسب‌و‌کارها می‌توان از نوع بازخورد مشتریان در فضای دیجیتال، نسبت به یک کار اطمینان کسب کرد. معمولا افراد مایل به تهیه و خرید اجناسی هستند که درباره آن از مشتریان حقیقی بازخوردهای واقعی دریافت کنند. بنابراین می‌توان گفت که عکس‌العمل‌ها و تبادل نظر در دیجیتال مارکتینگ فضا را برای رشد و پیشرفت و یا حتی شکست در کسب‌و‌کار فراهم می‌کند.

استراتژی

 بی شک هر کسب و کاری برای موفقیت در حوزه خود، نیازمند برآورده کردن نیازهای مخاطبان، به کمک تولید محتوای گیرا و ارزشمند است. اگر محتواهای تولید شده منجر به رسیدن شما به هدفتان نشود، یعنی مسیر را اشتباه رفتید. استراتژی محتوا کلیدی‌ترین قدم برای شروع بازاریابی محتوا است، چون به کمک می‌کند تا بتوان مراحل بازاریابی محتوا صحیح پیش برد. استراتژی محتوا باید شامل اهداف بیزینس، نیاز مشتریان و نحوه رسیدن به این اهداف با استفاده از محتوا باشد. استراتژی را یک بار تدوین می‌کنیم، اما در طول انجام کار به طور مستمر باید یک چشممان روی استراتژی باشد. البته که هیچ کدام از استراتژی های مختلف کاملا شبیه به هم نیستند، بیش از 65% از موفق ترین بازاریابان محتوای دنیا یک استراتژی محتوا مکتوب دارند. %73 بازاریابان محتوایی بر این باورند که داشتن استراتژی محتوا، باعث ایجاد تمرکز تیم محتوا بر اولویت‌بندی محتوا می‌شود. بیش از 68% بازاریابان محتوا معتقدند که داشتن استراتژی صحیح به تیمشان کمک می کند که منابع مخصوص محتوایشان را تقسیم بندی کنند تا به بهترین نتایج برسند


همراه همیشگی شما هستیم :

فرآیند کلی پروژه های دیجیتال مارکتینگ در دپارتمان گروه یکتا به شرح ذیل می باشد :

 • بازاریابی دیجیتال
  • تدوین استراتژی دیجیتال
 • تبلیغات دیجیتال
  • تدوین کمپین‌های تبلیغاتی
  • برنامه‌ریزی‌ رسانه دیجیتال
  • انتشار در رسانه‌های دیجیتال
  • تولید محتوا
  • مدیریت شبکه‌های اجتماعی
  • گزارش‌دهی
 • وب‌سایت
  • طراحی وب‌سایت
  • طراحی UI,UX
  • بهینه‌سازی سایت SEO

در دنیای کنونی که بسیاری از مشتریان زمان خود را در اینترنت سپری می کنند تا بتوانند نیازهای خود را برطرف نمایند اهمیت داشتن وب سایت برای کسب و کار از درجه بسیار بالایی برخوردار می باشد. چون دیگه همه سرشون توی گوشی و اینترنته. بسیاری از کسب و کارها به دنبال این موضوع هستند که حرفه و کسب و کار خود را از شکل سنتی بودن آن خارج کنند و برای پیشرفت کسب و کار خود به دنبال راهکارهای جدید و مدرن امروزی باشند. داشتن وب سایت یکی از راه هایی است که بسیاری از کسب و کارها می توانند انجام دهند تا در دنیای اینترنت و عصر اینترنت حضور پررنگ تری داشته باشند و به این وسیله بتوانند هم کسب و کار خود را جهانی کنند و هم بر تعداد مخاطبین و مشتریان خود بیافزایند. آنهم 24 ساعته و بدون تعطیلی. این خودش عالیه 🙂 اکثر کارشناسان و افرادی که در زمینه طراحی سایت تجربه دارند بر این باور هستند که استفاده کردن از فضای اینترنت در دنیای امروز به عنوان یک ابزار جدید و مدرن در تجارت ها و کسب و کارهای امروزی بسیار اهمیت پیدا کرده و در کنار طراحی سایت، تولید محتوا و سئو بهترین راه برای موفقیت در این حوزه هست.

طراحی سایت حرفه ای فضایی کم هزینه را در اختیار شما قرار می دهد تا قدرت کسب و کار خودتان را افزایش دهید و در سطح جهانی مشتری جذب نمایید و اعتماد دیگران را به خود جلب کنید .

وبسایت تنها یک راه ارتباطی و بستری برای جذب مشتری داخلی نیست؛ امکان برندسازی و ماندگاری در ذهن مخاطب به کمک راهکارهای مختلف، بازاریابی بدون مرز و مواردی از این دست هم در کنار راه‌اندازی وبسایت برای شما مهیاست. پس همین امروز برای تاسیس سایت خود اقدام کنید.

  همکاران ما در دپارتمان دیجیتال مارکتینگ گروه یکتا  این آمادگی را دارند تا حلقه اتصال شما با بهترین کارشناسان حوزه برنامه نویسی و طراحی سایت باشند . همیشه بر این باور هستیم که برای بهترین بودن باید با حرفه ای ها همکاری کرد .

خواهشمند است در صورت لزوم و درخواست مشاوره ، اطلاعات فرم فوق را با دقت تکمیل نمایید تا کارشناسان دپارتمان ما قادر به پاسخگویی هرچه سریعتر و بهتر باشند .

Please let us know your name.
ورودی نامعتبر است
شماره همراه خود را وارد نماید
ورودی نامعتبر است
Please let us know your email address.
Please write a subject for your message.
Please let us know your message.
Please let us know your message.
Please let us know your message.
Please let us know your message.
Please let us know your message.
Please let us know your message.
Please let us know your message.
اعتبار سنجی
بازسازی کد ورودی نامعتبر است

TO TOP